Koncert Daniela Hůlky

Daniel Hůlka oslavil v sobotu 30. května 2015 své narozeniny v Sušici exkluzivním benefičním koncertem za doprovodu klavírního virtuóza Martina Rady.

Návštěvníci uslyšeli to nejlepší z jeho repertoáru, od muzikálových melodií přes klasickou tvorbu a sólové písně.

"Tato benefice vynesla zhruba 50.000 Kč na opravu krovu a obnovu střechy kostela sv. Kateřiny v Hartmanicích.

Toto dílo by se ale nepodařilo uskutečnit nebýt podpory řady sponzorů, od lékarny Asterpharma po Bytservis, přes Optiku Dáši Větrovské, až po firmy Koramex, Solodoor, Coop a také díky mnoha dalším dárcům, kteří nechtěli být jmenováni,“ vysvětluje P. Tomas a dodává: „Organizace koncertu byla velmi náročná, ale stálo to za to a zároveň se také stmelila naše farnost.“

Fotky z koncertu zde.